KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6892030
nr 689 2030
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Axel Fridell (1894-1935), -1934, "På utflykt", signerad i tryck, 30x24
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 mars 2011
kl 18:45:45
400 kr
500 kr
650 kr
28 mar
Svenska Grafiker
På tema Svenska Grafiker har vi samlat grafiker som
Läs mer om Svenska Grafiker
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell